Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


Time for Progress...

Naszą energię i pracę koncentrujemy na nieustannym rozwoju zarówno całej naszej organizacji i poszczególnych jej pracowników, jak i wszystkich powstających w niej produktów i rozwiązań. W ten sposób wpływamy bezpośrednio na rozwój technologii , a tym samym na rozwój poszczególnych branży. Dzięki temu, poprzez wzrost efektywności procesów klasyfikacji, separacji czy filtracji, przyczyniamy się do efektywniejszego wykorzystanie naszych wspólnych, ograniczonych surowców naturalnych.

Zapewniać rozwiązania...

  

Kompleksowa obsługa
Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę. Obejmuje ona doradztwo w zakresie doboru typu i rodzaju sita oraz jego parametrów, projektowanie z uwzględnieniem indywidualnych wymagań, po zaoferowanie gotowego produktu i pełną obsługę serwisową wraz z montażem.

Kontrola kosztów
Poprzez jakość naszych produktów zapewniamy oszczędności w budżetach naszych Klientów w postaci krótszych i rzadszych przestojów zakładów. Jednocześnie kreujemy dla nich zysk w postaci zwiększonej efektywności procesów. Podobne korzyści daje proces wspólnego planowania.

Czas realizacji i terminowość
Kolejnym krytycznym obszarem jest się czas. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności wobec klienta, również w zakresie terminowość dostaw. Wewnętrzne rozwiązania w procesach produkcyjnych oraz logistycznych zapewniają krótki czas realizacji zleceń.

Wprowadzać innowacje...

 

Nowe wdrożenia
Dynamiczny rozwój poszczególny branży oraz ich globalizacja i unifikacja wymuszają pogoń za coraz efektywniejszymi rozwiązaniami. Kluczem staje się nieustanne wprowadzanie innowacji. Wykorzystując potencjał naszych konstruktorów oraz możliwości jakie daje nasze laboratorium, jesteśmy w stanie w krótkim czasie sprawdzać nasze rozwiązania w celu optymalnego doboru parametrów wynikających z potrzeb naszych klientów.

Optymalizacja procesów
Nie ma dwóch identycznych pokładów surowca, dwóch identycznych mediów, dlatego wiedza poparta doświadczeniem naszych specjalistów są tak niezbędne w optymalizacji procesów. Dzięki temu jesteśmy zawsze w stanie dostarczać optymalne rozwiązanie zarówno pod względem technicznym jak i kosztowym.

Organizacja ucząca się
Stale śledzimy nowe trendy w obszarze technologii we wszystkich dziedzinach gospodarki. Bierzemy czynny udział w najważniejszych polskich i europejskich imprezach branżowych, takich jak targi i konferencje. Poznajemy w ten sposób kluczowe czynniki, decydujące o wydajności procesów technologicznych naszych Klientów.

Współpracować...

 

Klient jest najważniejszy
Jesteśmy blisko naszych klientów, w ich zakładach, blisko wyzwań, jakie przed nimi stoją. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniom jesteśmy w stanie tworzyć dla nich optymalne rozwiązania. Rozwiązania spełniające ich oczekiwania. Wiemy to, ponieważ systematycznie badamy satysfakcję naszych Klientów oraz analizujemy ich potrzeby.

Profesjonalizm
Współpraca z nami oznacza współpracę z profesjonalnym i wykwalifikowanym zespołem na każdym poziomie realizacji projektów i zleceń. Od zespołu konstruktorów począwszy, poprzez technologów, pracowników hal produkcyjnych, handlowców i inżynierów, po serwisantów i montażystów.

Partnerzy
Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Nasze wysokie wymagania w stosunku do dostawców, kontrahentów mają na celu zabezpieczenie interesów naszych Klientów. Równie wysokie kryteria stawiamy naszym pracownikom wszystkich szczebli, a także filii i przedstawicielstw zagranicznych.

Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.