Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


Informacja o wyborze wykonawcy dotycząca zapytania ofertowego: "Internacjonalizacja rozwiązań na bazie sit przemysłowych oraz siatek i kratek architektonicznych

2016-05-30

Firma Progress Eco Sp. z o.o. S.K.A. informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania w ramach zapytania ofertowego z dn. 9 maja 2016 dotyczącego realizacji usługi doradczej prowadzącej do opracowania Modelu Biznesowego Internacjonalizacji działalności firmy Progress Eco Sp. z o.o. S.K.A. wybrano ofertę firmy: Konsorcjum: Acuarius Consulting Ziemowit Ekiert; Acuarius Consulting Sp. z o.o.

Pobierz plik PDF

Wróć do poprzedniej strony
Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.