Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


Wymagania dla wydatku na doradztwo w ramach projektu "Wdrożenie w działalności gospodarczej wynalazków opracowanych przez PROGRESS ECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A."

2015-08-24

Nazwa wydatku: Doradztwa w zakresie procesów obróbki plastycznej.
Doradztwo w tematyce:
  • procesów obróbki plastycznej, szczególnie w procesach walcowania na zimno stali stopowych, stali z powłokami i metali nieżelaznych,
  • optymalizacji narzędzi i gatunków materiałów oraz procesu przeróbki plastycznej pod kątem własności materiałów i ich zdolności do odkształcania oraz sposobu okuwania kratek z zastosowaniem optymalnych procesów odkształcania
Doradztwo w zakresie:
  • Wpływ warunków i technologii wytwarzania na jakość, wydajność oraz własności półfabrykatów i wyrobów gotowych w procesach przeróbki plastycznej na zimno poprzez walcowanie i ciągnienie materiałów ze stali nierdzewnych, stali węglowych z powłokami galwanicznymi, metali nieżelaznych. Stopień odkształcenia plastycznego w zakresie do 80% oraz przekrojów do 50 mm2.
  • Wpływ warunków i technologii wytwarzania na jakość, wydajność oraz własności półfabrykatów i wyrobów gotowych w postaci okuwanych siatek zgrzwanych płaskownikami w procesach gięcia, tłoczenia materiałów ze stali nierdzewnych, stali węglowych z powłokami galwanicznymi, metali nieżelaznych. Przekroje drutów od 5 do 30 mm2 oraz grubości płaskowników od 0,5 do 5 mm oraz formacie kratki 600 x 600 mm..
  • Wpływ warunków i technologii wytwarzania na dobór materiałów na narzędzia oraz środków smarująco chłodzących w funkcji jakości i trwałości w procesach przeróbki plastycznej na zimno poprzez walcowanie i ciągnienie materiałów ze stali nierdzewnych, stali węglowych z powłokami galwanicznymi, metali nieżelaznych. Wytrzymałośc na rozciąganie w zakresie od 300 do 1400 MPa , przekrojów do 50 mm2 oraz prędkościami prowadzenia procesu do 300 m/min.
Kryteria wyboru ofert: cena, termin realizacji.
Termin składania ofert upływa 04.09.2015 r.
Termin realizacji oraz ostatecznego rozliczenia to 25.09.2015 r.
Osoba kontaktowa: Krzysztof Zając, tel. 15 864 62 70 wew. 356
Wróć do poprzedniej strony
Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.