Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


Polityka prywatności

Kontakt do administratora Państwa danych osobowych 
 
Progress Eco sp. z o.o.o. sp. k., Dobrów 7, 28-142 Tuczępy, email adres ado@progresseco.pl
 
Źródło pochodzenia danych
 
Dane osobowe zbieramy bezpośrednio od naszych klientów w trakcie spotkań biznesowych, targów czy w związku ze złożonym zapytaniem ofertowym. Przetwarzamy również dane osobowe pracowników lub współpracowników naszych klientów, w zakresie w jakim w ramach swoich obowiązków służbowych zajmują się prowadzeniem działań na rzecz klientów. W przypadku wysyłki zamówień przetwarzamy także dane osób trzecich (osoby upoważnione do odbioru), w zakresie wskazanym nam przez klientów.
 
Cele przetwarzania danych
 
  • niezbędność do wykonania umowy lub podjęcia na Państwa żądanie działań przed zawarciem umowy: w tym celu przetwarzamy dane osobowe naszych klientów, jak również ich pracowników lub współpracowników niezbędne do przygotowania oferty, zawarcia umowy i jej wykonania, wysyłki wyprodukowanych towarów, a także rozpatrywania złożonych reklamacji,
  • na podstawie udzielonej nam zgody przetwarzamy dane w celu prowadzenia działań marketingowych w tym wysyłki newsletteru, a także wysyłania informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • w wykonaniu obowiązku prawnego przetwarzamy dane osobowe naszych klientów w zakresie przepisów o rachunkowości, a także przepisów celnych,
  • w naszym prawnie uzasadnionym interesie – w tym zakresie przetwarzamy dane niezbędne do dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, celów analitycznych, statystycznych i archiwalnych, a także w celu marketingu bezpośredniego.
 
Odbiorcy danych
 
Katalog odbiorców danych osobowych naszych klientów różni się w zależności od relacji Administratora z klientem.
Państwa dane możemy przekazywać naszym partnerom biznesowym zaangażowanym w proces prowadzonej przez nas działalności, w szczególności firmom informatycznym, hostingowym, zajmującym się wysyłką newsletteru i marketingiem, agencjom interaktywnym, firmom transportowym i spedycyjnym, a także naszym przedstawicielom, kancelariom prawnym czy zakładom ubezpieczeń. 
W przypadku prowadzonych działań reklamowych Administrator korzysta z usług firm dostarczających narzędzia marketingowe, tj. Google czy Facebook, które znajdują się w USA. Państwa dane osobowe mogą zostać przekazane do naszych przedstawicieli znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, jeśli sprzedaż ma nastąpić w państwie trzecim. W takich przypadkach dbamy o właściwe zabezpieczenie Państwa danych (w szczególności poprzez zawieranie stosownych umów, czy też korzystanie z usług partnerów objętych programem Privacy Shield) i zapewniamy Państwu możliwość uzyskania kopii tych danych oraz informacji o miejscu ich udostępnienia. 
 
Czas przetwarzania danych
 
Dane zebrane na podstawie Państwa zgody lub przetwarzane w naszym prawnie uzasadnionym celu będziemy przetwarzać do czasu wycofania zgody lub złożenia sprzeciwu. W innych przypadkach dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla wykazania zasady rozliczalności przetwarzanych danych, określony w przepisach o rachunkowości lub do czasu przedawnienia roszczeń, w zależności od tego który z terminów nastąpi później. 
 
Prawa związane z przetwarzaniem danych
 
W związku z przetwarzaniem Państwa danych mają Państwo prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych a także prawo do przenoszeni danych.
Jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w każdym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do momentu wycofania zgody.
W razie podejrzenia przetwarzania Państwa danych w sposób nieprawidłowy, służy Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
Obowiązek podania danych
 
Podanie nam danych jest w dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwi nam kontakt z Państwem czy zawarcie umowy. W przypadku gdy prosimy o Państwa zgodę, brak jej wyrażenia spowoduje brak możliwości przetwarzania danych w celu, który wskazaliśmy w zgodzie.  
 
Profilowanie
 
W celu dotarcia z ofertą naszych produktów do nowych odbiorców dopasowujemy naszą reklamę do naszych potencjalnych klientów. Nie wywołuje to jednak dla Państwa żadnych skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie nie wpływa na Państwa sytuację.
 
 
 

 
Wybierz branżę
Dział handlowy Telefon kontaktowy
Sekretariat +48 15 864 62 70
   
Doradzimy przy doborze rodzaju sita oraz parametrów technicznych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych teleadresowych do celów marketingowych i handlowych
Wyślij formularz
Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.