Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


PROGRESS ECO na XXIV Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO.

2017-10-24

W dniach 5-6 października 2017 r. w Kielcach odbyło się XXIV Sympozjum KRUSZYWA CEMENT WAPNO.Podczas dwudniowego spotkania wygłoszono w IV blokach tematycznych 20 referatów na temat nowoczesnych maszyn, urządzeń i technologii. Odbyła się także debata, w której dyskutowano o wizerunku i aktualnych wyzwaniach stojących przed branżą kruszywową.

W XXIV Sympozjum Kruszywa Cement Wapno udział wzięło 270 osób. Nasza firma była reprezentowana przez przedstawicieli Dywizji Sit Plecionych, Tkanych i Poliuretanowych - Grzegorza Rygla - zastępcę dyrektora oraz Radomira Stelmasińskiego – zastępcę kierownika dywizji.

W ciągu dwóch dni trwania Sympozjum, na stoisku Progress ECO gościło wielu gości a rozwiązania prezentowane w czasie spotkań spotkały się z dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za interesujące rozmowy, merytoryczne pytania i propozycje oraz fantastyczną atmosferę.

Do zobaczenia ponownie.

Wróć do poprzedniej strony
Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.