Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


Grzegorz Schetyna odwiedził nasze stoisko na Targach Inno-Tech 2015

2015-10-19

Wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Progress Industry Group wziął udział w trzeciej edycji Targów Inno-Tech Expo czyli największym w Polsce spotkaniu przedstawicieli parków naukowo-technologicznych, firm i instytucji naukowych i badawczych.

Nasze stoisko na którym prezentowaliśmy ofertę zarówno sit przemysłowych jak i siatek architektonicznych w pierwszym dniu targów odwiedził Minister Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna w towarzystwie wiceministra gospodarki Arkadiusza Bąka i wiceprezesa PARP Marka Szczepanika.

Podczas trwającej kilka chwil rozmowy Minister Schetyna zapoznał się z naszą ofertą, historią i wielkością firmy a także przyznał, że bardzo podobają mu się ogrodzenia gabionowe Progress.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z naszą ofertą.


Targi Inno-Tech 2015


Targi Inno-Tech 2015


Targi Inno-Tech 2015


Zobacz stoisko Progress Industry Group w materiałach filmowych:

Wróć do poprzedniej strony
Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.