Progress Eco S.A.

Producent sit przemysłowych

  1. PL
  2. EN
  3. DE
  4. ES
  5. PY
Urządzenia wibracyjne
Siatki architektoniczne

Szybkie zapytanieWyślij formularz

Newsletter


Innowacyjny system mocowania Pro-CLIN

Doskonale rozumiemy, że dostarczane przez nas rozwiązania elementami procesów technologicznych naszych odbiorców. Wprowadzając innowacje przyczyniamy się nie tylko do wzrostu konkurencyjności naszych produktów, ale również do rozwoju naszych klientów poprzez wzrost efektywności i obniżanie kosztów.

Innowacyjny system Pro-CLIN to system mocowania sit modułowych. Doskonale sprawdza się w połączeniu ze zgrzewanymi sitami szczelinowymi. Pozwala na sprawną i bardzo prostą zabudowę pokładów sitowych. Daje również możliwości szybkiej wymiany poszczególnych modułów. Montaż może wykonywać tylko jeden pracownik. Głównymi elementami systemu listy i kliny mocujące.

Zabudowa pokładu sitowego

Wymiana pojedynczego modułu

Stacja pomiarowa

 

W celu otrzymania dodatkowych informacji na temat możliwości usprawnienia oraz zwiększenia efektywności i wydajności procesów technologicznych prowadzonych przez Twój zakład, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Dane kontaktowe

 

Surowce Energetyczne PROGRESS
>> Pobierz PDF

Wybierz branżę
Dział handlowy Telefon kontaktowy
Sekretariat +48 15 864 62 70
   
Doradzimy przy doborze rodzaju sita oraz parametrów technicznych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych teleadresowych do celów marketingowych i handlowych
Wyślij formularz
Nasza oferta produktowa w zakresie sit przemysłowych obejmuje sita stalowe, w tym zgrzewane sita szczelinowe Pro-SLOT®, rury szczelinowe Pro-SLOT®, sita plecione, sita tkane, sita harfowe, sita strunowe i sita prętowe, jak również sita poliuretanowe i gumowe w wersjach modułowej oraz napinanej. Jednocześnie oferujemy szeroki zakres wyrobów na bazie sit przemysłowych, w tym kosze do wirówek, sita łukowe, sita obrotowe, ramy sitowe oraz wkłady filtracyjne.